Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > 767161270GP
767161270GP
767161270GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 767161270GP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 767161270GP
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1032 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 767161270GP Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92735 pcs Φύλλο δεδομένων 767 Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Σειρά 767
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 27 Ισχύς ανά στοιχείο 100mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)