Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > 767143123GP
767143123GP
767143123GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 767143123GP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 767143123GP
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 7 RES 12K OHM 14SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1008 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 767143123GP Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 7 RES 12K OHM 14SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97745 pcs Φύλλο δεδομένων 767 Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Σειρά 767
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 12k Ισχύς ανά στοιχείο 200mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 7
Αριθμός Pins 14 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.093" (2.36mm)
Λεπτομερής περιγραφή 12k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) κύκλωμα Τύπος Isolated