Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > 753241102FP
753241102FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 753241102FP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 753241102FP
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 753241102FP Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41189 pcs Φύλλο δεδομένων 753 Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm) Σειρά 753
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 1k Ισχύς ανά στοιχείο 40mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 24-DRT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 22
Αριθμός Pins 24 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.53mm)
Λεπτομερής περιγραφή 1k Ohm ±1% 40mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT κύκλωμα Τύπος Bussed