Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > 744C083511JP
744C083511JP
744C083511JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 744C083511JP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 744C083511JP
Κατασκευαστής CTS Resistor Products
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 744C083511JP Κατασκευαστής CTS Resistor Products
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1054530 pcs Φύλλο δεδομένων 740-746(C,X) Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάσης - Ανάλυση 1206
Πάχος (Max) ±200ppm/°C Συντελεστής θερμοκρασίας Isolated
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Σειρά 744
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα -
Ισχύς ανά στοιχείο 4 Πόλωση 2012, Concave, Long Side Terminals
Ισχύς εξόδου 125mW Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 744C083511JP
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Διευρυμένη περιγραφή 510 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012