Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > 73WL6R082J
73WL6R082J
73WL6R082J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 73WL6R082J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 73WL6R082J
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES 0.082 OHM 5% 1W 2010 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 73WL6R082J Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES 0.082 OHM 5% 1W 2010 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 729527 pcs Φύλλο δεδομένων 73WLx, WEx Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Σειρά 73WLx
Λειτουργία του πίνακα 82 mOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.71mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 82 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film Σύνθεση Thick Film