Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > 73L6R33F
73L6R33F
73L6R33F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 73L6R33F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 73L6R33F
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES 0.33 OHM 1% 3/4W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 73L6R33F Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES 0.33 OHM 1% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 875575 pcs Φύλλο δεδομένων 73Lx, 73Ex Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά 73Lx
Λειτουργία του πίνακα 330 mOhms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.71mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Σύνθεση Thick Film