Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > 588S144X2CAT
588S144X2CAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 588S144X2CAT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 588S144X2CAT
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCTCXO 14.4000MHZ CLPSNWV
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 588S144X2CAT Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCTCXO 14.4000MHZ CLPSNWV Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9690 pcs Φύλλο δεδομένων 588 Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 5V
Τύπος VCTCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Σειρά 588 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή Clipped Sine Wave Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±140ppb Συχνότητα 14.4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 14.4MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3.5mA