Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > 520R25HT38M4000
520R25HT38M4000
520R25HT38M4000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 520R25HT38M4000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 520R25HT38M4000
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 520R25HT38M4000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46285 pcs Φύλλο δεδομένων 520 SeriesFrequency Code Table
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 3V
Τύπος TCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Σειρά 520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή Clipped Sine Wave Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±2.5ppm Συχνότητα 38.4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 38.4MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2.5mA