Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > 520N15IA19M2000
520N15IA19M2000
520N15IA19M2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 520N15IA19M2000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 520N15IA19M2000
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 520N15IA19M2000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54986 pcs Φύλλο δεδομένων 520 SeriesFrequency Code Table
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.5V
Τύπος VCTCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Σειρά 520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή Clipped Sine Wave Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±1.5ppm Συχνότητα 19.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 19.2MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2mA