Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > 520L05HT16M3690
520L05HT16M3690
520L05HT16M3690
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 520L05HT16M3690 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 520L05HT16M3690
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 520L05HT16M3690 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53122 pcs Φύλλο δεδομένων 520 SeriesFrequency Code Table
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος TCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Σειρά 520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή Clipped Sine Wave Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb Συχνότητα 16.369MHz
Λεπτομερής περιγραφή 16.369MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2mA