Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > 450D504F7
450D504F7
450D504F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 450D504F7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 450D504F7
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 500K OHM 1/4W CARBON LINEAR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 450D504F7 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 500K OHM 1/4W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56961 pcs Φύλλο δεδομένων 450A,Dyyy(KSDy,F8,PR16)
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Solder Lug Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
Σειρά Stock Pot™ 450 Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό Carbon Αντίσταση (Ohms) 500k
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk