Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > 450D104F8
450D104F8
450D104F8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 450D104F8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 450D104F8
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 450D104F8 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5919 pcs Φύλλο δεδομένων 450 Series Stock Pot
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Solder Lug Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
Σειρά Stock Pot™ 450 Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό Carbon Αντίσταση (Ohms) 100k
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Bulk