Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > 416F37413ATR
416F37413ATR
416F37413ATR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 416F37413ATR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 416F37413ATR
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 416F37413ATR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111944 pcs Φύλλο δεδομένων 416 Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Σειρά 416
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 6pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm) Ανοχή συχνότητας ±10ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 37.4MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 37.4MHz ±10ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead