Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > 416F37411AST
416F37411AST
416F37411AST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 416F37411AST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 416F37411AST
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 416F37411AST Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4756 pcs Φύλλο δεδομένων 416 Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Σειρά 416
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Χωρητικότητα φορτίου Series
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm)
Ανοχή συχνότητας ±10ppm Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 37.4MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 37.4MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead