Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > 416F27122ASR
416F27122ASR
416F27122ASR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 416F27122ASR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 416F27122ASR
Κατασκευαστής CTS-Frequency Controls
Περιγραφή CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 416F27122ASR Κατασκευαστής CTS-Frequency Controls
Περιγραφή CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 121654 pcs Φύλλο δεδομένων 416 Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Σειρά 416
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση 4-SMD, No Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 416F27122ASR Χωρητικότητα φορτίου ±20ppm
Ισόβια @ Temp. 200 Ohm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm)
Λειτουργία Series Ανοχή συχνότητας ±20ppm
Συχνότητα 27.12MHz Διευρυμένη περιγραφή 27.12MHz ±20ppm Crystal Series 200 Ohm -10°C ~ 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead