Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > 377NB3C2000T
377NB3C2000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 377NB3C2000T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 377NB3C2000T
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 377NB3C2000T Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9456 pcs Φύλλο δεδομένων 377 Series DatasheetFrequency Code Table
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.5V
Τύπος VCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Σειρά 377 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή LVDS Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 200MHz
Λεπτομερής περιγραφή 200MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA Βασικό συντονιστή Crystal
Απόλυτη εμβέλεια (APR) ±30ppm