Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > 353VB3A14CT
353VB3A14CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 353VB3A14CT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 353VB3A14CT
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 353VB3A14CT Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65922 pcs Φύλλο δεδομένων 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος VCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά 353 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή HCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 14.318MHz
Λεπτομερής περιγραφή 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA