Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > 353LB3A135R
353LB3A135R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 353LB3A135R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 353LB3A135R
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 13.5000MHZ HCMOS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 353LB3A135R Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 13.5000MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74398 pcs Φύλλο δεδομένων 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος VCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά 353 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή HCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 13.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 13.5MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA