Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > 296XD253B1N
296XD253B1N
296XD253B1N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 296XD253B1N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 296XD253B1N
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 25K OHM 0.15W CARBON LINEAR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 296XD253B1N Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 25K OHM 0.15W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81648 pcs Φύλλο δεδομένων 296 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης PC Pins, Board Locks Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα Rectangular - 0.646" x 0.492" Face x 0.646" H (16.40mm x 12.50mm x 16.40mm)
Σειρά 296 Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό Carbon Αντίσταση (Ohms) 25k
Ισχύς (Watts) 0.15W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CT2255 Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Snap In
Λεπτομερής περιγραφή 25k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks σινεμπλόκ Θέματος -
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
ενεργοποιητής Τύπος Knurled ενεργοποιητή Μήκος 0.539" (13.70mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)