Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Joystick ποτενσιόμετρα > 252B124A40NB
252B124A40NB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 252B124A40NB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 252B124A40NB
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 252B124A40NB Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4021 pcs Φύλλο δεδομένων 252 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm) Σειρά 252
Γωνία περιστροφής 40° Λειτουργία του πίνακα 120 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.0125W Συσκευασία Bulk
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 2 with Switch(s) Axis 120 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 40° 0.0125W Άξονας 2 with Switch(s)