Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες αφής > 223AJVABR
223AJVABR
223AJVABR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 223AJVABR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 223AJVABR
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 223AJVABR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 412567 pcs Φύλλο δεδομένων 223A Series Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Στυλ λήξης J Lead
διακόπτη Ταξίδια 0.30mm Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά 223A Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Περίγραμμα 4.70mm x 3.50mm Αλλα ονόματα 223A-JVABR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Δύναμη λειτουργίας 260gf
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Tactile Feedback
Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated ενεργοποιητή Υλικό -
Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία - Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 2.50mm