PTS635SH43LFS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PTS635SH43LFS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | C&K |
| Περιγραφή | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | PTS635SH43LFS | Κατασκευαστής | C&K |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 333774 pcs | Φύλλο δεδομένων | PTS635 Series Datasheet |
| Κατηγορία | Διακόπτες | Στυλ λήξης | PC Pin |
| διακόπτη Ταξίδια | - | Λειτουργία διακόπτη | Off-Mom |
| Σειρά | PTS635 | Συσκευασία | Bulk |
| Περίγραμμα | 6.10mm x 3.70mm | Αλλα ονόματα | *PTS635SH43LFS CKN10919 PTS635SH43 LFS PTS635SH43LFS-ND Y96D113F0FP LFS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 60°C | Δύναμη λειτουργίας | 200gf |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| μηχανική ζωή | 20,000 Cycles | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 10 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Προστασία Ingress | - |
| Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) | - | Φωτισμός τύπο, το χρώμα | - |
| Φωτισμός | Non-Illuminated | Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole | Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης | 0.05A @ 12VDC |
| Κύκλωμα | SPST-NO | ενεργοποιητής Τύπος | Rectangular Button |
| ενεργοποιητή Προσανατολισμού | Top Actuated | ενεργοποιητή Υλικό | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία | - | Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο | 4.30mm |