Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2T-3R3-R
UP2T-3R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2T-3R3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2T-3R3-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 6.5A 14.1 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2T-3R3-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 6.5A 14.1 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5346 pcs Φύλλο δεδομένων UP2T SeriesUP2T Drawing
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm) θωράκιση Unshielded