Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2T-102-R
UP2T-102-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2T-102-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2T-102-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1MH THROUGH HOLE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2T-102-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1MH THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4031 pcs Φύλλο δεδομένων UP2T SeriesUP2T Drawing
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ 2T Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.390" (9.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Wirewound Inductor Radial Αντίσταση DC (DCR) -