Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2.8B-151-R
UP2.8B-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2.8B-151-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2.8B-151-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150UH 620MA 971 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2.8B-151-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150UH 620MA 971 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81006 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC 2.8
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ 2.8 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα UP2-8B-151-R
UP2.8B-151
UP2.8B-151-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 971 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 971 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 620mA Τρέχουσες - Κορεσμός 740mA