Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP1B-470-R
UP1B-470-R
UP1B-470-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP1B-470-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP1B-470-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 47UH 720MA 474 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs1800 pcs2700 pcs6300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP1B-470-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 47UH 720MA 474 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94087 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) θωράκιση Unshielded