Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP0.4UC-471-R
UP0.4UC-471-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP0.4UC-471-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP0.4UC-471-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 470UH 150MA 5.06 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP0.4UC-471-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 470UH 150MA 5.06 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109697 pcs Φύλλο δεδομένων UP0.4UC Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ 0.4UC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα UP0-4UC-471-R
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.115" (2.92mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 5.06 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 5.06 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA Τρέχουσες - Κορεσμός 160mA