Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > TR2/C518-125-R
TR2/C518-125-R
TR2/C518-125-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TR2/C518-125-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TR2/C518-125-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TR2/C518-125-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91119 pcs Φύλλο δεδομένων C518 Series 5x15mm
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) Σειρά C518
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Αλλα ονόματα TR2-C518-125-R
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0019
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 15.2 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL