Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > TR2/1025FA3.5-R
TR2/1025FA3.5-R
TR2/1025FA3.5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TR2/1025FA3.5-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TR2/1025FA3.5-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BRD MNT 3.5A 250VAC 125VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TR2/1025FA3.5-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BRD MNT 3.5A 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91034 pcs Φύλλο δεδομένων 1025FA Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 125V
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm)
Σειρά BRICK 1025FA Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Square End Block
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 17.83 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.03 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A