Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD6020-560-R
SD6020-560-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD6020-560-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD6020-560-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 56UH 570MA 618 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SD6020-560-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 56UH 570MA 618 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52325 pcs Φύλλο δεδομένων SD6020 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SD6020 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 56µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 56µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 618 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 618 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 570mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 500mA