Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD3118-331-R
SD3118-331-R
SD3118-331-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD3118-331-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD3118-331-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 330UH 146MA 7.4 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SD3118-331-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 330UH 146MA 7.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80567 pcs Φύλλο δεδομένων SD3118 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SD3118 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 146mA 7.4 Ohm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 7.4 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 146mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 145mA