Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD3112-100-R
SD3112-100-R
SD3112-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD3112-100-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD3112-100-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 550MA 446 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SD3112-100-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 550MA 446 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77352 pcs Φύλλο δεδομένων SD3112 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SD3112 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 446 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 446 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 550mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 550mA