Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD25-221-R
SD25-221-R
SD25-221-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD25-221-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD25-221-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 446MA 1.34 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2900 pcs5800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SD25-221-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 446MA 1.34 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SD Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-3657-2
SD25-221
SD25-221-ND
SD25-221-R-ND
SD25221R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Wirewound Inductor 446mA 1.34 Ohm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.34 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 446mA Τρέχουσες - Κορεσμός 268mA