Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD20-3R3-R
SD20-3R3-R
SD20-3R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD20-3R3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD20-3R3-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 2.17A 54.7 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος SD20-3R3-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 2.17A 54.7 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55989 pcs Φύλλο δεδομένων SD Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded