Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SD14-221-R
SD14-221-R
SD14-221-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SD14-221-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SD14-221-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 258MA 3.77 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SD14-221-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 258MA 3.77 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded