Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC24-391-R
SC24-391-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC24-391-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC24-391-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 390UH 60MA 9.11 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SC24-391-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 390UH 60MA 9.11 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4074 pcs Φύλλο δεδομένων SC24 DrawingSC24 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SC24 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SC24-391
SC24-391-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 390µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.8MHz Λεπτομερής περιγραφή 390µH Shielded Inductor 60mA 9.11 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 9.11 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 60mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 60mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SC24-100-R
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 300MA 150 MOHM
  • Σε απόθεμα:4492
  • Μέρος#:SC24-561-R
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 50MA 10.14 OHM
  • Σε απόθεμα:3971
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 50MA 9.52 MOHM
  • Μέρος#:SC2434SWTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC REG CTRLR BUCK 20SOIC
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 40MA 11.83 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 30A 14.3 OHM SMD
  • Μέρος#:SC2440ATETRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC REG BUCK ADJ 2A 16TSSOP
  • Μέρος#:SC2424CSWTRT
  • Περιγραφή:IC CTLR CURR MODE MULTIPH 28SOIC
  • Μέρος#:SC24-2R2-R
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 800MA 60 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 80MA 4.51 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 180MA 320 MOHM
  • Μέρος#:SC24-4R7-R
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 600MA 110 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4 OHM
  • Μέρος#:SC2441ATETRT
  • Περιγραφή:IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 90MA 1.74 OHM
  • Μέρος#:SC24-1R0-R
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 1A 20 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC2440TETRT
  • Περιγραφή:IC REG BUCK ADJ 2A DL 16TSSOP
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 70MA 8.63 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 25MA 29.9 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 150MA 640 MOHM