Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Πρίζες > S-8301-12-R
S-8301-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S-8301-12-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S-8301-12-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S-8301-12-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1999 pcs Φύλλο δεδομένων S-8000 Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση 300V
Στυλ λήξης Screw Terminal Σειρά S-8000
Προσανατολισμός - Αριθμός Κυκλωμάτων 12
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα 3AG
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 300V 12 Circuit Cartridge Chassis Mount Επικοινωνία Υλικό Spring Bronze