Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > RL0809-101-R
RL0809-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL0809-101-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL0809-101-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RL0809-101-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119148 pcs Φύλλο δεδομένων RL0809 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.311" Dia (7.90mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά RL0809 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Inductor Radial