Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > RL0607-221-R
RL0607-221-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL0607-221-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL0607-221-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 423MA 1.1 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος RL0607-221-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 423MA 1.1 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5406 pcs Φύλλο δεδομένων RL0607 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" Dia (5.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά RL0607 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.287" (7.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 423mA 1.1 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 423mA Τρέχουσες - Κορεσμός 320mA