Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MPI2520R0-3R3-R
MPI2520R0-3R3-R
MPI2520R0-3R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPI2520R0-3R3-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPI2520R0-3R3-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 1.6A 228 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPI2520R0-3R3-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 1.6A 228 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117109 pcs Φύλλο δεδομένων MPI2520 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Multilayer
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά MPI2520 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric) Αλλα ονόματα 283-4474-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Metal Composite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 1.6A 228 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 228 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A