Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > MP2A-1R5-R
MP2A-1R5-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MP2A-1R5-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MP2A-1R5-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 2.02A 73 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3900 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MP2A-1R5-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 2.02A 73 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56901 pcs Φύλλο δεδομένων MP2A Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) θωράκιση Unshielded