Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM1A1307-R33-R
HCM1A1307-R33-R
HCM1A1307-R33-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM1A1307-R33-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM1A1307-R33-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 0.33UH 72.0A SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM1A1307-R33-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 0.33UH 72.0A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30408 pcs Φύλλο δεδομένων HCM1A1307 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.539" L x 0.512" W (13.70mm x 13.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM1A Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα HCM1A1307-R33
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Inductor 44A 0.92 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
Αντίσταση DC (DCR) 0.92 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 44A
Τρέχουσες - Κορεσμός 72A