Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM1A1305-R68-R
HCM1A1305-R68-R
HCM1A1305-R68-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM1A1305-R68-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM1A1305-R68-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 0.68UH 32.0A SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM1A1305-R68-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 0.68UH 32.0A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37173 pcs Φύλλο δεδομένων HCM1A1305 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM1A Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα HCM1A1305-R68
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 680nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 680nH Shielded Inductor 27A 1.33 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
Αντίσταση DC (DCR) 1.33 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 27A
Τρέχουσες - Κορεσμός 32A