Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM1A0703-R56-R
HCM1A0703-R56-R
HCM1A0703-R56-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM1A0703-R56-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM1A0703-R56-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 0.56UH 4.7A SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM1A0703-R56-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 0.56UH 4.7A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60079 pcs Φύλλο δεδομένων HCM1A0703 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM1A Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα HCM1A0703-R56
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 560nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 560nH Shielded Inductor 10.3A 5.2 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
Αντίσταση DC (DCR) 5.2 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 10.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 14A