Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCF1007-R56-R
HCF1007-R56-R
HCF1007-R56-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCF1007-R56-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCF1007-R56-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 560NH 26A 1.3 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCF1007-R56-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 560NH 26A 1.3 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50988 pcs Φύλλο δεδομένων HCF1007 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HCF1007 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 560nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.262" (6.65mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 560nH Unshielded Wirewound Inductor 26A 1.3 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.3 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 26A
Τρέχουσες - Κορεσμός 36A