Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HC8LP-6R9-R
HC8LP-6R9-R
HC8LP-6R9-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC8LP-6R9-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC8LP-6R9-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6.9UH 5.2A 42.8 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HC8LP-6R9-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6.9UH 5.2A 42.8 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36101 pcs Φύλλο δεδομένων HC8LP Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.409" W (10.90mm x 10.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά HC8LP Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1343-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.9µH Unshielded Wirewound Inductor 5.2A 42.8 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 42.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 5.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 8.1A