Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > FWH-015A6F
FWH-015A6F
FWH-015A6F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FWH-015A6F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FWH-015A6F
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FWH-015A6F Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5205 pcs Φύλλο δεδομένων FWH Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm) Σειρά FWH
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 44 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Τάξη -