Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > FRS-R-60ID
FRS-R-60ID
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FRS-R-60ID με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FRS-R-60ID
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC
Product parameter
Αριθμός μέρος FRS-R-60ID Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2422 pcs Φύλλο δεδομένων FRS-R Series 1/10-60A_ID Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.060" Dia x 5.50" L (26.92mm x 139.70mm)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 60A
Τάξη RK5 Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:FRS-R-8
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/300VDC
  • Σε απόθεμα:3868
  • Μέρος#:FRS-R-50
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC
  • Σε απόθεμα:2426
  • Μέρος#:FRS-R-7ID
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 7A 600VAC/300VDC
  • Μέρος#:FRS-R-500
  • Περιγραφή:FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC
  • Σε απόθεμα:185
  • Μέρος#:FRS-R-7
  • Μέρος#:FRS-R-70
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
  • Σε απόθεμα:965
  • Μέρος#:FRS-R-65
  • Περιγραφή:FUSE CARTRIDGE 65A 600VAC/300VDC