Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > FRS-R-30ID
FRS-R-30ID
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FRS-R-30ID με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FRS-R-30ID
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Product parameter
Αριθμός μέρος FRS-R-30ID Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4170 pcs Φύλλο δεδομένων FRS-R Series 1/10-60A_ID Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 300V
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.810" Dia x 5.00" L (20.57mm x 127.00mm)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 30A