Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > FRS-R-12ID
FRS-R-12ID
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FRS-R-12ID με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FRS-R-12ID
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FRS-R-12ID Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3137 pcs Φύλλο δεδομένων FRS-R Series 1/10-60A_ID Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 300V
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.810" Dia x 3.00" L (20.57mm x 76.20mm)
Σειρά Fusetron™ FRS-R Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 12A
Τάξη RK5 Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Electrical, Industrial
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:FRS-R-1/8
  • Περιγραφή:FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/300VDC